• Sprzęt do salonu kosmetycznego

  Chcesz mieć własne SPA? Świetny pomysł! Oto garść praktycznych wskazówek, które pomogą ci w tym przedsięwzięciu. Przede wszystkim odszukaj porządną lokalizację na twój salon, najkorzystniej w sercu miasta.Gdy już obmyślisz wystrój, kolej na zakup maszyn. Kluczowym elementem w gabinecie kosmetycznym jest autoklaw kosmetyczny.

  Autor: Fit4Fun
  Spróbuj zbudować kojącą wyspę w samym sercu zamętu miasta, klientki bez wątpienia docenią szansę relaksacji pomiędzy codziennymi zajęciami. Aby wykreować taki klimat, trzeba wypełnić salon wielką ilością roślin. Pomyśl również o łagodnej muzyce kojącej, płynącej cichutko z sprytnie ukrytych głośników. W głównym pomieszczeniu powinny znajdować się komfortowe kanapy.

  W Polsce, analogicznie jak w reszcie krajów Unii Europejskiej, istnieje obowiązek odkażania instrumentów zabiegowych. Odkażanie sprzętu jest szczególnie ważne, kiedy jest ryzyko zainfekowania klientki. Zatem każdy salon SPA powinien mieć koniecznie działający autoklaw kosmetyczny (zobacz: medycyna estetyczna urządzenia) (korzystna oferta na stoliki kosmetyczne), który błyskawicznie odkaża używany sprzęt. Mikroby są likwidowane przez dużą ciepłotę i solidne ciśnienie w czasie kilku minut. Pamiętaj, że autoklaw musi być dostosowany do modelu narzędzi, których używasz.

  kosmetyki

  Autor: REF Polska
  Źródło: REF Polska

  Suszarka hełmowa (hydrauliczne fotele kosmetyczne) to kolejny nieodzowny nabytek w dobrym gabinecie SPA. Szybkie suszenie fryzury to rzecz kluczowa. Pamiętaj, żeby dobrać komfortowe fotele z opcją zmiany kąta, by obsługiwane panie nie cierpiały na ból krzyża.

  Jak już omawiamy temat siedzeń, trzeba napisać o innym istotnym nabytku w twoim prywatnym salonie SPA. Fotele fryzjerskie to przedmiot, na którym nie można sknerzyć. Wybierz te, które umożliwiają sporą zmianę kąta oparcia i pochylenia, tak, aby obsługiwana spoczęła wygodnie, a fryzjer nie miał problemu w pracy.

  I na koniec niepozorna frezarka do paznokci. Ona pozwala na sprawną korektę powierzchni paznokcia. Pielęgnacja paznokci to nie tylko obcinanie, malowanie i przemywanie. To także właśnie wyrównywanie mankamentów na powierzchni.

  Źródło:

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , , ,

  Comments are currently closed.