• Wyjście do modnej restauracji

  Jest wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza z wybranką serca. Zaczynając od spaceru po plantach, przez kino, wesołe miasteczko, spektakle, do wyjścia do restauracji. Zadaniem faceta w takiej chwili będzie zapewnienie komfortu, atrakcji i mile spożytkowanego czasu dziewczynie – bądź damie – w końcu mówi się, że to pan zaprasza panią, nie na odwrót.

  Dotyczy to między innymi restauracji. W dowolnym większym mieście znajdzie się na pewno jadłodajnia, jaka ma w menu nieco więcej, niż odgrzewaną, chłodzoną pizzę i piwo z beczki. Jest ich z pewnością spory wybór, dlatego dobrze zawczasu chociaż wejść na chwilę do takiej miejsca, spojrzeć na jej wykończenie i zobaczyć, co za dania przedstawia karta menu (). Kobietom niekiedy trudno dogodzić, a większość z nich jest utwierdzona w przekonaniu, że mężczyzna zna ich myśli na wylot. Można się czegoś takiego częściowo nauczyć, lecz wymaga to wielu dni oraz wielu prób i błędów; kiedy jednak już poznasz swoją lubą do tego stopnia, by umieć powiedzieć, co może się jej podobać, a jednocześnie w pewien sposób dać jej do zrozumienia, jaki ty masz gust, wybierz skromną, lecz ładną, spokojną, ale kosztowną restaurację i zabierz ją tam na długą kolację ze świecami, lampką wina (zobacz: wina czerwone wytrawne) i całą resztą tego, czego oczekuje świadoma dziewczyna po tego rodzaju schadzce.

  Stolik w restauracji dla dwojga

  Autor: Frerieke
  Źródło: http://www.flickr.com/

  Z przytoczonych propozycji posiłek w restauracji jest okazją, w jakiej najciężej zaimponować kobiecie, ale jeśli się to uda, da się spędzić razem naprawdę świetny wieczór. Musisz niestety pamiętać, aby umieć się zachowywać i nawet kiedy dziewczyna nie ma o tym pojęcia, pamiętać o licznych drobiazgach. Jakie wino zamówić, jakie z posiłków zaproponować, które widelczyki i łyżeczki przeznaczone są do jakiego z dań. W tańszych restauracjach spotykane są się zwykle na stolikach przyprawniki z maggi (), solą i pieprzem, jednak w chwili, gdy dojdziesz do wniosku, że przykładowe danie nie odpowiada tobie albo twojej towarzyszce, trzeba również z godnością i elegancją przekazać kelnerowi uwagę i poprosić o doniesienie odpowiedniej przyprawy. No i wreszcie: nie jest to przechadzka ani kino i należy się odpowiednio do okazji ubrać.

  Wszystko to zdaje się niełatwym i złożonym zagadnieniem, szczególnie dla kogoś, kto rzadko uczęszcza w takie miejsca, ale stanowi bardzo efektywny sposób na to, żeby zaimponować kobiecie. Nie jest to ani proste, ani tanie, ale szczególnie pomaga w przygodzie z dziewczynami.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , , , , , ,

  Comments are currently closed.