• Plaże bez wrzawy – to realne?

  Mimo, że Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście, Gdynia, Sopot czy Darłowo to w sezonie najczęściej odwiedzane polskie kurorty. Nie dziwi nas ten fakt, albowiem przyjezdni najchętniej decydują się na sprawdzone i popularne nadmorskie miasta, a te z każdym rokiem przyciągają rzeszę turystów.

  morze Bałtyckie

  Autor: Jörg Schubert
  Źródło: http://www.flickr.com

  Czy wszyscy jesteśmy skazani na setki ręczników na plaży i gromadki roześmianych dzieci? Na szczęście nie. Wiele z nas nie wie, że nad polskim Bałtykiem istnieją miejsca, gdzie przez większość czasu bez problemu można regenerować siły w ciszy i spokoju (zobacz więcej z tej kategorii). Polskie wybrzeże jest pełne przepięknych, niedużych miejscowości, które urzekają urlopowiczów ciszą i życzliwością mieszkańców. Wśród wielu znanych miejscowości znajdują się małe osady rybackie i wsie, gdzie uciekniemy od zgiełku dużego miasta, by rozsmakować się w cichej i czystej plaży pozbawionej tłumu ludzi. Do takich miejscowości z pełną odpowiedzialnością zaliczyć trzeba np.: Piaski, Cetniewo czy Pustkowo.

  Namawiamy więc aby już dziś zainicjować poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego (pomysły na wakacje). Pomyśleć czy lepiej poczujemy się w domku zbudowanym w sosnowym borze, czy może w wyszukanym hotelu spa. Dla ułatwienia, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: wakacje 2016, a zobaczymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.

  Moda oraz łatwa dostępność wyjazdów zagranicznych spowodowały, iż wiele osób zapomniało o urlopie (Jeżeli poszukujesz kierunku na urlop sprawdź coral travel hiszpania wakacje) spędzonym nad polskim morzem. A to błąd ponieważ wakacje nad Bałtykiem 2016 to nie tylko drobny piasek, ale także wspaniały klimat, który doskonale wpływa na nasze zdrowie. Takie wakacje łączą więc przyjemne z pożytecznym – relaks, z troską o zdrowie – wynajem apartamentu nad morzem.

  Wczasy nad Bałtykiem 2016 nie muszą się nam kojarzyć z zatłoczonymi plażami, lokalnymi sprzedawcami lodów czy parawanami. Wcale nie musi tak być. Musimy tylko odkryć cichy, malowniczy zakątek. A tych znajdziemy sporo.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi:

  Comments are currently closed.