• Z jakiego powodu warto wybrać się w okolice Beskidu Śląskiego? Co można tam spotkać, jakie miasta odwiedzić?

  Beskid Śląski to niezwykłe pasmo górskie. Wspaniale zlokalizowane i zachwycająca okolica to jego najistotniejsze walory. Szlaki piesze i rowerowe to wielki atut,tak samo jak bogata oferta uprawiania w tym miejscu sportów zimowych.

  góry

  Autor: Els
  Źródło: http://www.flickr.com
  Nie dziwi, że na terenie Beskidu Śląskiego pojawiały się istotne miejscowości turystyczne, na terenie których kto chce może spędzić wspaniałe, pełne przygód wakacje. W gronie tych ośrodków wypoczynkowych, które cieszą się ogromnym powodzeniem w ciągu całego roku, znajduje się Wisła noclegi . Będące na jej terenie atrakcje dla turystów mają niezwykłą moc przyciągania. W jaki sposób możemy spędzić tu wakacje? Z jakich atrakcji opłaca się skorzystać w czasie pobytu na terenie tej miejscowości? W pierwszej kolejności sprawdź bazę noclegową – noclegi w niskiej cenie w Wiśle.

  Wisła to piękna zabudowa, w której ważne miejsce będą zajmować ładne wille. Przypominają one o tym, jak ważną rolę odgrywała turystyka w historii tego miasta. Zameczek Prezydencki, zabytkowa karczma przekształcona w Muzeum Beskidzkie oraz tereny spacerowe nad brzegami rzeki Wisły – oto najważniejsze atrakcje tego wartego zobaczenia kurortu. Piękny park z amfiteatrem to następna atrakcja, dzięki której Wisła stała się zachęcającym miejscem do wypoczynku w górach. Wisła jest jednocześnie rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zimą pojawiają się w tym miejscu wspaniałe warunki dla narciarzy, latem ściągają turystów tu liczne szlaki piesze i rowerowe.

  ruszajwpolske.pl/miasta/wisla/noclegi/59,index.html

  Autor: VasenkaPhotography
  Źródło: http://www.flickr.com
  Z Wisły można się wybrać zarówno na Równicę, jak i na Czantorię. Kusi także Barania Góra, na której zboczach można znaleźć źródła rzeki Wisły. Wędrówki w przepięknej scenerii każdemu mogą sprawić wiele radości i stać się najdoskonalszym sposobem na spędzenie ciekawego urlopu (sprawdź last minute bułgaria oferta coral travel) w Beskidzie Śląskim. Przebywając w Wiśle warto również wybierać się do Szczyrku. Odnajdziemy tam mnóstwo atrakcji, wiele wrażeń, a co istotne baza turystyczna jest niezwykle dobrze rozwinięta, tak więc Szczyrk noclegi bardzo dużo mają do zaoferowania. Równie dobrze działa baza gastronomiczna, więc możemy najeść się pożywnie i do syta.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , ,

  Comments are currently closed.