• Trudne rozmowy osób darzących się uczuciem

  Każdy z nas potrzebuje bliskości i miłości, są to jedne z najistotniejszych potrzeb ludzkich, i to niezależnie tego ile ma się lat. W przypadku dzieci nie budzi to naszych kontrowersji. Troszkę inaczej jest w przypadku osób dorosłych. Tutaj temat bliskości i miłości ociera się o tabu. Bardzo duże znaczenie ma tutaj płeć , dużo prościej jest bowiem paniom objawiać swe emocje niż ich partnerom. Oni – z racji swego wychowania – nie nawykli do oznajmiania swych uczuć, co może prowadzić do spięć.

  pas do pończoch

  Autor: pasiv/agresiv
  Źródło: http://www.flickr.com
  Z tej przyczyny w związku warto zawsze rozmawiać, szczególnie o uczuciach. Trzeba powiedzieć że przypuszczalnie nie będą to najłatwiejsze rozmowy, jednakże niezbędne dla dobra związku. Bardzo ważne jest by tego rodzaju rozmowy prowadzić w sytuacji, kiedy obie strony będą wypoczęte i mają na to czas.

  Podobnie istotne, a nawet jeszcze istotniejsze jest to w kwestii spraw intymnych. Rzecz jasna każdy ma swe upodobania w kwestiach erotycznych. Niegdyś ktoś bardzo mądry stwierdził, iż wszystko może być możliwe o ile obydwie strony wyrażą na jakieś pomysły zgodę. Powinna być to akceptacja wyraźna i nie budząca jakichkolwiek wątpliwości. Tak więc nie ma niczego złego w wykorzystywaniu tak kontrowersyjnych przedmiotów jak na przykład pejcz – jeśli obydwie strony tego chcą (tutaj przykłady dla zainteresowanych: ). Rzecz jasna trzeba zastrzec, że ewentualne cofniecie zgody powinno być bezwzględnie przestrzegane.

  Żeby zgoda na pewne zachowania seksualne była świadoma, nieodzowna jest wcześniejsza bezpośrednia oraz spokojna rozmowa, bez używania prób nacisku, a już z pewnością nieakceptowalny jest szantaż emocjonalny. Niestety, rozmowa o potrzebach cielesnych jest jedną z najbardziej kłopotliwych dla obydwu ze stron. Strona wychodząca z niecodzienną inicjatywą ma prawo spodziewać się odrzucenia z przyczyn swych upodobań, natomiast druga strona może czuć się traktowana w sposób przedmiotowy, co nie jest miłym uczuciem.

  Kliknij ten odsyłacz i zgłąb więcej wskazówek tutaj (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,oferta-sportowe,id,24.html) tyczących się rozpatrywanej w tym wpisie sprawy. Te rady bez wątpienia również na długo pozostaną w Twej głowie.

  Wynika stąd, iż zanim zaczniemy poruszać tak subtelne zagadnienia, należy dobrze przemyśleć nie tylko argumenty, ale przede wszystkim sposób ich przekazania (nawet gdy przedmiotem rozmowy ma być tak niewinny obiekt jak dajmy na to pas do pończoch).

  Categories: gry i e-sporty, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Zainteresowania i czas wolny

  Comments are currently closed.