• Ubezpiecz się i śpij spokojnie

  kobiety

  Autor: Alex E. Proimos
  Źródło: http://www.flickr.com
  ING Życie to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, potężnym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów.

  Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie posiada licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy są świadomi tego jak znacząca dla ich klientów jest praca, którą wykonują. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na zbudowanie wartościowej i pasującej do różnych osób oferty, w której można znaleźć ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

  Ubezpieczenie na życie i zdrowie to oferta, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony krewnych lub przedsiębiorstwa w przypadku śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór spośród 11 dostępnych form ubezpieczenia podzielonych według różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

  Fundusze emerytalne proponowane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Wczesne rozpoczęcie oszczędzania na emeryturę daje szansę zgromadzenia wystarczających na wygodne życie funduszy.

  Uzupełnieniem opisanych usług są naturalnie ubezpieczenia inwestycyjne. Dają one możliwość zbierania i zwiększania wartości naszych oszczędności.

  Jeżeli myślisz, że taki tekst jest ciekawy, sprawdź na portalu (https://boxyszczescia.pl/) podobne informacje – na pewno równie okażą się dla Ciebie interesujące.

  Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie na życie i zdrowie daje szansę osiągnąć zyski większe niż na zwykłych lokatach bankowych i oferuje większe poczucie bezpieczeństwa.

  Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją czy najbliższych oraz lepiej przygotować się na problemy.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.