• Polska scena muzyczna – co najlepiej posłuchać Sprawdź nasze podpowiedzi

  Możemy zauważyć pewną rzecz w rodzimej muzyce – otóż od niedawna wielką popularność zdobywają uczestnicy show muzycznych, które są na antenach kilku stacji. Doskonałym przykładem wokalisty, który pokazał się słuchaczom dzięki telewizji, jest 25-letni Dawid Podsiadło. Ten zdolny wokalista w obecnym roku wypuścił debiutancki album, a jego piosenki szturmowały czołowe miejsca w zestawieniach muzycznych. Ten wokalista jest tak ceniony przez publiczność, że zyskał nominację EMA MTV na najbardziej popularnego rodzimego wykonawcę.

  gra na gitarze

  Autor: endless autumn
  Źródło: http://www.flickr.com

  Jednakże krajowa branża rozrywkowa to nie tylko młode wilki. Wśród studentów bardzo lubiany jest Piotr Rogucki, dość niezwykły wokalista formacji COMA, który parę lat temu zdecydował się na solową drogę kariery. Liryki tego zespołu, tworzone przez Roguckiego, są zwykle pełne zawiłych metafor. Co warte zaznaczenia, sporo osób widzi w nich kicz. Można dojść do wniosku, Piotr Rogucki może się szczycić równą liczbę tych, którzy go kochają, oraz tych, którzy go nie trawią. Kluczowe jest to, że artysta wywołuje żywe emocje.

  A co powiedzieć o innych polskich wykonawcach? Cóż, ciągle pokazuje się mnóstwo dawnych gwiazd. Mowa tu o piosenkarzach, których lata świetności miały miejsce kilka dziesięcioleci temu. Niektórzy z nich jeszcze potrafią zaimponować formą.

  Kiedy przeczytasz już poniższy tekst, to oprócz tego zobacz również co posiada solidna strona (https://jetzone24.com/dla-biznesu), gdyż opisuje ona podobnie zajmujące kwestie.

  Poza tym można zauważyć grupę wokalistów, którzy starają się zdobyć uznanie oraz gotówkę przez granie na różnorakich eventach, nawet tych zupełnie marginalnych. Na koniec trzeba napisać co nieco o tych kapelach, które nie miały jeszcze szansy pokazania się dużej publiczności.

  Takie zespoły często koncertują po rozmaitych knajpach i są lubiane przez małą grupę zwolenników. Zazwyczaj nie decydują się na wydanie płyt, ponieważ nie mają wystarczających środków na dobrą reklamę. Świetną szansą na zdobycie popularności są show muzyczne w TV, jednak najwyraźniej większość niszowych artystów uważa takie audycje za nazbyt prostackie.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , , ,

  Comments are currently closed.