• Które to są interesujące przykłady pozycji growych związanych starymi czasami ? Co będzie warte polecenia?

  Niezmiernie popularne są gry, które osadzono w historycznych realiach, lub też są niejaką fantazją na temat przeszłych lat oraz starych cywilizacji. Historia posiada w sobie coś przyciągającego oraz interesującego zarazem.

  Wianki

  Autor: Dalibor Tomic
  Źródło: http://www.flickr.com

  Być może dlatego, iż jest wciąż całkiem nie poznana. Oto kilka popularnych gier planszowych, jakie poruszają taki temat.
  Poszukiwaniem bardzo starych śladów, często nieznanej starej historii zajmują się archeolodzy. Ich praca jest bardzo wdzięcznym tematem wielu filmów oraz właśnie gier. Przykładem takiej planszówki będą Teby gra () rodzinna, podczas której nie jedynie szuka się śladów dawnej cywilizacji, lecz również niezbędne jest zebranie jak największej wiedzy na konkretny temat. W tej grze identycznie, jak w pracy archeologa należy posiadać czasem wiele powodzenia, żeby natrafić na coś wyjątkowo ciekawego.
  Wojna narodów () zaś to opowieść o powstawaniunarodów. Jedną z z wspomnianych cywilizacji możemy stworzyć my sami a potem zarządzać takową od Starożytności aż do czasów Pierwszej Wojny światowej. Chyba nie trzeba mówić, że istotną częścią każdej rozgrywki będą wojenne wyprawy, zadbanie o dobrobyt czy zatroszczenie się o zachowanie ładu i bezpieczeństwa.
  Z kolei Tokaido () to pozycja podróżnicza, jaka zabiera nas do dawnej Japonii.

  Przejdź do serwisu oraz dowiedz się także (http://www.hamsterpolska.pl/), czy nasz podobny artykuł jest interesujący. Będzie nam też niesamowicie miło, jeśli zostawisz komentarz.

  To dobra okazja do zapoznania jej i skosztowania kultury i specyfiki życia tego kraju. Poznać też można sporo ciekawych i fascynujących lokacji, jakie na pewno rozpalą ludzką wyobraźnię.

  Nawet jeżeli to wszystko dzieje się jedynie na planszy, to i tak będzie bardzo interesującym przeżyciem i metodą na spędzenie wolnego czasu. Może też być inspiracją do wizyty na terenie danego państwa.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , ,

  Comments are currently closed.