• W jakie gry warto pograć przez przeglądarkę?

  W dzisiejszych czasach dość często tak jest, że osoby pracujące przed komputerem lubią zabić czas na grach komputerowych. spowodowane jest to tym, że dosyć często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad sobą, co sprawia, że lwi kawałek czasu poświęcają na nieistotnych rzeczach. Jeżeli jednak decydujemy się na granie w którąś z dostępnych gier, to w jaki sposób mamy się w niej odnaleźć?

  Za chwilę przeglądniemy niektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, jakie uznajemy za najbardziej interesujące.
  Gry przeglądarkowe można podzielić na kilkanaście osobnych gatunków, z których przewodzą takie jak:

  – Gry strategiczne, takie jak przykładowo Settlers online czy piraci online, Zobacz Settlersy w wersji Online
  – Action games – to takie, w jakich gracz jest postacią aktywnie biorącą udział w wartkiej akcji oraz mającej znaczny wpływ na ostateczną fabułę,
  settlers online

  Autor: liketearsintherain’s buddy icon
  Źródło: www.flickr.com
  – Strategiczne gry turowe – są to wariację na temat klasycznych gier RTS, w których akcja podzielona jest na tury. Poszczególni gracze muszą poczekać, aż pozostali gracze skończą swe tury i dopiero wtedy mogą działać
  gry przeglądarkowe

  Autor: SAPPHIRE
  Źródło: SAPPHIRE
  – Gry logiczne – dość niszowy typ gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na dość dużą trudność rozgrywki. (Link) Często polegają na składaniu różnorakich puzzli.
  Jak więc można wybrać rodzaj gry dla siebie?
  Przede wszystkim, trzeba policzyć jak dużo czasu jesteśmy w stanie na tego typu grę przeznaczyć.

  Czy zajmują Cię podobne wątki? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (https://marynabialka.pl/noclegi-kolo-zakopanego-blisko) takiego typu opisów opracowano na naszej nowej witrynie. Zapraszamy!

  W następnym kroku sprawdźmy ile czasu inni użytkownicy spędzają nad grą. Jeśli chcemy być konkurencyjni w danej grze, musimy spędzać podobną ilośćczasu. Przykładowo, grając w settlers online wystarczy 60-80 minut do 2 godzin dziennie, by być na topie drabinki graczy.

  settlers online
  Czy warto poświęcać sporo czasu dla takich gier na przeglądarkę?
  Tak na prawdę, to jest kwestia absolutnie indywidualna – jeżeli granie w gry sprawa nam ogromną frajdę, to czemu nie poświęcać grom dużej ilości czasu.
  Ostatecznie, to ma być nasze hobby, więc warto jest zdecydować się na to w pełni świadomie.

  Z pewnością takie gry przeglądarkowe mogą sprawić nam dużo frajdy, jednak trzeba pamiętać, by do wszystkie podejść z umiarem i nie dać się zbytnio wciągnąć w świat wirtualny.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.