• Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

  Wiosna już na całego, a nim się obejrzysz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na przeżycie niezapomnianych i beztroskich wakacji, o których przez dłuższy czas będziesz mówić swoim koleżankom i rodzinie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla ciebie fenomenalną ofertę.

  Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość reklam na temat spędzenia urlopu za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to tylko trzy z całego mnóstwa kierunków turystycznych, które przypisane są do najczęściej wybieranych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu należy przyznać im rację. Jednak same warunki atmosferyczne to nie wszystko.

  molo w Sopocie

  Autor: Michał Paluchowski
  Źródło: http://www.flickr.com
  Nie zawsze warto kierować się tym aspektem, który podejmie decyzję w naszym imieniu dokąd chcemy się wybrać.Wprawdzie w Polsce nigdy nie możemy przewidzieć tego, jaka pogoda będzie w lipcu czy w sierpniu nad brzegiem Bałtyku, jednak jednogłośnie stwierdzamy: wczasy w Sopocie to perfekcyjny wybór na lato 2014! W tym roku władze Sopotu stworzą ogromną ilość fantastycznych atrakcji mających przyciągnąć turystów i zapewnić im dobrązabawę.

  Częste koncerty, festiwale, noce kabaretoweczy spotkania z gwiazdami znanymi z telewizji to zaledwie cząstka propozycji na przeżycie pamiętnych chwil w Sopocie. Poza atrakcjami kulturowymi, władze gwarantują, że na plażach zostaną zorganizowane specjalnie wyposażone wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego do korzystania w morzu i na lądzie. Jeżeli zdecydujesz, że chcesz zagrać mecz w piłkę siatkową, skorzystasz z jednego z kilku wytyczonych boisk. Czujesz, że łakniesz trochę adrenaliny? Pożycz skuter (kufer do motocykla) wodny bądź wejdź na popularny ponton nazywany „bananem” i zezwól by prowadzący łódź motorową sterował w szalonym tempie, pełnym nieoczekiwanych zwrotów czy też raptownego przyspieszania i hamowania.

  Sopot

  Autor: Michał Paluchowski
  Źródło: http://www.flickr.com
  Preferujesz coś bardziej spokojnego? Zafunduj sobie rejs statkiem przy wybrzeża Bałtyku. Gdy zgłodniejesz, zamów sobie i swoim towarzyszom gorącą kiełbaskę z grilla i chłodne piwko, które schłodzi was w ten gorący, letni dzień. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wiele na temat odkryjesz w tym miejscu.

  Jeżeli do tej pory nie została podjęta decyzja na temat twoich wakacji, w tym momencie już wiesz co wybrać – wczasy w Sopocie!

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: ,

  Comments are currently closed.