• Zakupy w Katowicach czyli co ciekawego mogą zaoferować dwie największe handlowe galerie w tym mieście.

  Katowice są od wielu lat uznawane za stolicę Śląska, zresztą potwierdza to obecny administracyjny układ, w jakim Katowice są stolicą województwa śląskiego. W mieście tym mieszka ponad 300 tysięcy stałych mieszkańców, kilka razy więcej w okolicznych miejscowościach, trudno się więc dziwić, że w tym rejonie bardzo dynamicznie rozwija się nowoczesny handel. Rzecz jasna podstawą są tu wielkie hipermarkety, na obszarze Katowic działają chyba każdej liczącej się w kraju firmy.

  Katowice

  Autor: Kris Duda
  Źródło: http://www.flickr.com
  Sporo, podobnie jak w pozostałych miejscowościach, jest także popularnych dyskontów, no i rzecz jasna cały czas nieźle się mają niewielkie, osiedlowe sklepiki, gdzie można zakupić oferty na stronie ceneolokalnie.pl.

  Bez zwlekania zobacz na stronie podobne informacje. Tam także przeczytasz coś emocjonującego, gdyż proponuje ona pokrewną problematykę.

  Ten rodzaj handlu rozwija się bardzo szybko, o ile kilka lat temu działało około 40 supermarketów, o tyle obecnie jest już ich dwa razy więcej. Wiele osób obawia się, że w pewnym momencie w mieście tym pozostaną tylko banki i dyskonty, zresztą to zjawisko niepokoi władze, które zastanawiają się, jak da się zapanować nad tym wszystkim.

  Lecz zakupy w Katowicach to nie jedynie markety i sklepy, lecz także parę sporych handlowych galerii, gdzie można zakupić polecane oferty na www. Niewątpliwie ogromną rolę w lokalnym handlowaniu odgrywa Galeria Katowice, sąsiadująca bezpośrednio z dworcem kolejowym. Oferta tej galerii to kilka poziomów, na których działa blisko 250 sklepów większości cenionych i znanych w Polsce marek, restauracje, kawiarnie i bary, a także duże kino, w którym da się odpocząć po wyczerpujących zakupach.

  Centrum handlowe

  Autor: Robert Linsdell
  Źródło: http://www.flickr.com
  Galeria została zaprojektowana z dużym smakiem i elegancją, będąc jednym z najładniejszych obiektów tego typu na terenie Śląska. Podobnie wiele osób ma zdanie o Silesii City Center, działającej od blisko dziesięciu lat galerii uważanej za największą w tym rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, wielkość blisko stu tysięcy metrów kwadratowych i ponad 300 sklepów wrażenie jednak robią. Ale najbardziej tę galerię wyróżnia oferta marek, swoje filie mają tam otwarte firmy, których nie można spotkać w konkurencyjnych galeriach w żadnej okolicznej miejscowości.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.