• Z Dlaczego niektóre gry stają się hitami sprzedażowymi, w które grają ogromne ilości graczy z całego świata.

  Współcześnie, w epoce smartfonów oraz komputerów, raczej trudno się nudzić. Rzecz jasna klasyczne gry planszowe w dalszym ciągu cieszą się popularnością, mimo że wielu ludzi już dawno wieściło ich koniec.

  przebranie

  Autor: H. Michael Karshis
  Źródło: http://www.flickr.com
  Lecz w dalszym ciągu dużo jest osób, jakie co jakiś czas pragną się oderwać od monitora i w gronie znajomych lub rodziny przyjemnie spędzić czas. Niektóre gry planszowe są faktycznie bardzo popularne, przykładowo jedną z takich kultowych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co dzieje się na rynku gier komputerowych. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, typu airport simulator, mają dużo większe grono grających, niż najpopularniejsze planszówki, a co dopiero jeśli zacznie się je porównywać do największych hitów.
  arkham horror

  Autor: enn-here
  Źródło: http://www.flickr.com

  A jeśli będzie chodzić o kwestię popularności, to nic chyba nie pobije serii angry birds pig.

  Pokrewne wiadomości znajdują się tu – więcej zobaczysz na stronie (https://healthplace.pl/hirudoterapia/), którą również warto odwiedzić. Naturalnie jeżeli ta tematyka jest według Ciebie godna uwagi.

  Jak można zobaczyć po statystykach, jest to aktualnie najbardziej popularna gra na całym świecie, i póki co nie widać żadnej innej, która by mogła zagrozić tej pozycji. Każdego dnia grają w nią miliony ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć już dawno przekroczyła miliard. Gra jest obecna nie tylko na smartfony, ale też na inne platformy, łącznie z komputerami i konsolami, a jej ogromnym plusem jest możliwość zagrania nawet jeżeli się ma kilka wolnych chwil.

  Na tak krótki czas nie opłaca się nawet siadać do następnej kultowej gry, czyli assassins creed – doskonały arkham horror. Seria ta obejmuje kilkanaście rozmaitych części, wypuszczanych w ciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one mają ciekawą, bardzo wciągającą akcję.

  Categories: Dźwięki ważne dla nas wszystkich, gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Zainteresowania i czas wolny

  Tagi: , , , , ,

  Comments are currently closed.