• W jaki sposób wypromować własny zespół muzyczny?

  koncert

  Bardzo wielu muzyków, takich całkowicie nieznanych, wielce uskarża się, że polski rynek muzyczny jest w dzisiejszych czasach zbytnio zabetonowany, w takim razie dojście do trochę szerszej publiki jest nierealne.

  koncert
  Źródło: http://www.morguefile.com/
  Jednak czy faktycznie muzycy, którzy są chociażby w 1/2 tak świetni jak Leonard Cohen, Saxon (nowości o zespole) bądź Asaf Avidan nie mogą wybić się?.

  Być może wyłącznie brak talentu, instynktu scenicznego i motywacji sprawia, iż mamy ogromny problem z chociażby minimalnym zaistnieniem? Pewnie nikt nie powie, że jest beznadziejnym muzykiem, który jest tak samo oryginalny co choćby azjatyckie obuwie. A więc garść porad dla chcących wreszcie zaprzestać grać tylko dla rodziny oraz znajomych, którzy są świetną publiką, ale to i tak nie wystarcza

  Nakręćmy profesjonalne piosenki. Wynajem studia muzycznego w dzisiejszych czasach nie jest specjalnie trudne oraz wygórowane cenowo. Spokojna głowa: z pewnością wszyscy muzycy są w stanie skądś skombinować kasę. Ciężko sądzić, że zawsze można zrobić nawet niewielką karierę bez inwestowania pieniędzy. Kiedy czegoś chcemy, tak jakby z automatu to się nam może udać. Oczywiście trzeba się postarać, co często stanowi ogromny kłopot.

  Zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przejdź do następnego zagadnienia i czytaj dalej typy bukmacherskie o tym, co bardzo Cię zajmuje.

  I nawet nie rozchodzi się o nasze lenistwo. Brak motywacji jest o wiele powszechniejszym zjawiskiem, aniżeli sądzimy.

  Zapamiętajmy również to, że nierzadko amerykański serwis Facebook sprawia, iż całkowicie niszowy zespół wreszcie odnosi jakiś sukces. Choć pytanie: czy istotnie we wszystkich przypadkach czymś bardzo ważnym jest sukces? Czy np. muzycysłynnego amerykańskiego zespołu Red Hot Chili Peppers (aktualności o zespole) to wielkie gwiazdy od samego początku? Pewnie początkowo nawet nie sądzili, że odniosą aż tak ogromny sukces. Taki artystyczny, lecz także finansowy. Doceniajmy Youtube i Spotify – czyli te miejsca, gdzie na pewno dostrzec możemy sporo utworów takich solistów oraz bandów, które tak naprawdę nie wydawały nawet złotówki na działalność, a i tak ich muza jest chętnie odsłuchiwana. Zatem bardzo krótko podsumowując kwestię robienia kariery muzycznej: dbajmy o to, aby ciągle udoskonalać własne umiejętności, a zapewne powiększymy w tym momencie swoje szanse na odniesienie sukcesu.

  Categories: Dźwięki ważne dla nas wszystkich, gry i e-sporty, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.