• Sympatia, zespolenie i szczęście we dwoje.

  Trudno odmówić racji tym, którzy wygłaszają peany, opowiadając o spełnieniu we dwoje. Szczęśliwy i pełen wrażliwości związek, to jedna z fajniejszych stron życia. Większość z nas ma silną potrzebę przebywania z innymi i przynależności społecznej. Z tej przyczyny, na ogół bez skrępowania i łatwo porozumiewamy się, ale jak odszukać chłopaka uk i utworzyć więzi, które przetrwają długie lata . Nie lubimy uczucia osamotnienia i niezrozumienia. Zwłaszcza przebywając na obczyźnie.

  romantyczna róża

  Autor: Kumar’s Edit
  Źródło: http://www.flickr.com
  Częstokroć popieramy nawet szkodliwe dla nas zależności, żeby tylko nie być samotnym. Lubimy przecież mieć grono znajomych. Chętnie organizujemy wspólnoty także dlatego, że prościej jest nam urzeczywistniać własne zamierzenia, pragnienia i projekty. Mnóstwo własnej energii, serca i rozumu tracimy wokół relacji z innymi: z rodzicami, partnerem, ze znajomymi. I niestety niechętnie przyznajemy się do porażki w związkach.

  Czy masz chęć dokładniej przeanalizować omawiany na tej stronie problem? Jeśli tak, bez obaw kliknij ten link, żeby zobaczyć więcej na tej witrynie (https://akademiasklep.pl/farby-akrylowe).

  Dlatego warto byłoby się przypatrzeć temu, jak zawiązuje się związki, jak się w nich funkcjonuje, czy umiemy budować poprawne relacje ludzkie, czy potrafimy czerpać z pomocy innej osoby. Zainteresowanych odsyłam tutaj – .

  Szanujące się związki wzajemnie aktywizują się umysłowo, uczą się od siebie, mobilizują do zespołowego wysiłku, aktywności i dobrej zabawy. Oczywiście odrobina osamotnienia czasem jest dobra i potrzebna każdemu, ale lepiej dla nas, aby nie był to swoisty sposób na życie. Najważniejsze to wiedzieć kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nami kieruje, jaki jest ten nasz emocjonalny balast, przeniesiony z dzieciństwa, z domu rodzinnego. Trzeba uświadomić sobie nasze bolączki, ukryte uczucia i marzenia. Wtedy mamy świadomość czego chcemy i co nas w tym hamuje, a to już połowa drogi do dobrego, wzbogacającego związku.

  Categories: Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Zainteresowania i czas wolny

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.