• Świat najświeższych konsoli, wciągających gier strategicznych powolutku zaczyna nudzić zatwardziałych nawet graczy. A co powiecie na wyjście z tego wirtualnego świata i podobną zabawę w realu?

  morze

  Nieprawdopodobne? Czemu nie. Jeśli taka rozrywka z dużą dawką adrenaliny dokładnie Tobie pomaga się najlepiej odstresować masz taką możliwość.

  film
  Autor: Gonzalo[R]
  Źródło: http://www.flickr.com
  Dzieci na trampolinie
  Autor: Jeromy Shepherd
  Źródło: http://www.flickr.com
  morze
  Autor: Daniel Jolivet
  Źródło: http://www.flickr.com
  Na potrzeby takich zapalonych graczy sporządzono pokoje typu escaperoom . Są to pokoje rozdzielone merytorycznie, aby każdy był w stanie brać udział w tym, co najbardziej go kusi i aby każdy jeden raz miał możliwość wykryć coś innego. Cała rozrywka opiera się na przeniesieniu gry do świata rzeczywistego. Wchodzisz do takiego pokoju i masz określony czas, by się z niego wydostać. Oczywiście , aby to osiągnąć należy wykazać się nie tylko sensownym myśleniem ale i sprawnością.

  Jeżeli zainteresował Cię taki artykuł, poznaj dodatkowe wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

  Czas leci, jesteś monitorowany i nie wykorzystując siły tylko głowy musisz podjąć wyzwanie. Zdenerwowanie są napięte do granic wydajności.

  Trzeba zaznaczyć, że wejście nie oznacza, że każdorazowo go opuścisz. Gdy przegrasz, wypuścić może tylko członek obsługi i w zależności od twojego życzenia może udzielić informacji, co zrobiłeś niewłaściwie. Ciekawy? Nie wiesz gdzie szukać takich zabaw? Taki escaperoom Gdynia oferuje już od jakiegoś czasu i liczba zaintrygowanych na okrągło zwiększa się. Jeśli również chcesz spróbować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest jedyna którą warto odwiedzić .

  To zabawa faktycznie na miarę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom podbijają rekordy sławy.
  Jeśli więc gry na konsolach nie dostarczają ci już epinefryny wypróbuj takiej rozrywki. Emocje masz zapewnione.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.