• Sposoby spędzania wolnego czasu: rozmaite gry towarzyskie oraz ćwiczenie w klubach fitness

  Tradycyjną rozgrywką w pubach szczególnie angielskich i holenderskich jest gra w darta. Aktualnie ta mająca stałe grono wielbicieli rozrywka stała się również dyscypliną sportową o charakterze profesjonalnym. Na czym ta gra polega, czego potrzebujemy, aby móc w nią zagrać?

  Gra w darta to rzucanie lotkami do ulokowanej na ścianie tarczy. Aby więc móc rozegrać mecz (zobacz również wyjazd na mecz) w darta, potrzebna nam będzie przede wszystkim tarcza i lotki do darta. Wspomniane lotki do darta zbudowane są z kilku elementów. Każda z nich powinna mieć grot, shaft oraz barrel. Lotki dla amatorów odznaczają się mniejszą precyzyjnością od lotek, którymi posługują się profesjonalnie zajmujący się grą w darta sportowcy. Podczas gry w darta, zadaniem gracza jest trafienie lotką w umieszczoną na ścianie tarczę (sprawdź więcej). Gra ta stała się aktualnie tak popularna, że dostępne są również wersje online. Gracze mogą wykonać w jednej serii trzy rzuty, każdy gracz rzuca na przemian. Każdą serię rozpoczyna inna osoba, w ten sposób szanse graczy biorących udział w rozgrywce na zdobycie wysokiej liczby punktów są naprawdę wyrównane. Jak długo będzie trwać rozgrywka w darta uzależnione jest tylko od tego, jak będzie to ustalone między graczami. Mowa tutaj oczywiście o rozrywkowej, a nie mającej charakter profesjonalny wersji darta.

  dart

  Autor: Paul Sableman
  Źródło: http://www.flickr.com

  Bardzo dużą popularnością cieszą się teraz najróżniejsze urządzenia fitness. Jednym z największych producentów tego rodzaju sprzętu jest działająca na terenie Niemiec firma Kettler. Doceniana firma Kettler posiada w swojej ofercie sprzęt, z którego z chęcią korzystają zarówno kluby fitness mające charakter profesjonalny, jak też osoby, które chcą pracować nad własną kondycją w swoim domu (wejdź na stronę). Wśród sprzętu firmy Kettler znajdują się między innymi steppery, bieżnie, orbitreki oraz wiele innych maszyn, w tym również urządzenia do ćwiczeń o charakterze rehabilitacyjnych.

  Wszystkie urządzenia sprzedawane przez firmę są wyjątkowo wysokiej jakości. Rozwiązania mające charakter konstrukcyjno – technologiczny, którymi cechuje się sprzęt tej marki znajdują się na naprawdę wysokim, światowym poziomie. Od naprawdę bardzo dawna sprzęt tej marki jest dostępny również na terenie naszego kraju. Firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem sprzętu do fitnessu, ale również niezwykle cenionych za jakość wykonania rowerów turystycznych.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.