• Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Jeszcze kilkanaście lat temu praktycznie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, natomiast karą było dla nich na rozkaz rodziców zamknięcie w pokoju. Teraz zamknięcie w pokoju nie jest karą, a mega zabawą.

Bo niemal wszystkie dzieci zamieniły podwórko na komputer.
    battlefield bad company 2 vietnam

Autor: Federation European Cyclists’
    Standardem wyposażenia statystycznego nastolatka jest dzisiaj playstation, na którym grają już nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Świat gier zdominował także polskie podwórko, które w większości przypadków wyludniło się. Prawie wszyscy przenieśli się do Internetu, gdzie w zespole bądź przeciwko sobie grają, ścigają się, zbierają artefakty i dodatkowe punkty, które mogą wymienić na nowe stwory o unikalnych właściwościach – patrz.
    Rodzina aktywna jesienią

Autor: Future PR
    Źródło: Future PR
    Najbardziej lubianą grą komputerową, powstałą przede wszystkim dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z rodzaju strzelanek, rozgrywająca się w okresie wojny w Wietnamie. Każdy gracz ma do wyboru bogaty zasób broni, pojazdów i map, w których może mierzyć się z nowymi przeciwnikami. Pełno wojen, krwi oraz strachu może przynieść również znany bioshock.

Naturalnie, że w internecie odnajdziesz dające do myślenia treści.Na omawiany temat również przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź do witryny!

Natomiast dla fascynatów wyścigów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. A na zakończenie, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To znakomita opcja na rodzinne, deszczowe dni i mroźne weekendy – patrz na buzz ps2.

Rynek komputerowy zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w koncepcjach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Ważne tylko, żeby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkiem nie zatracili.

Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

Tagi: , , ,