• Przykładowy opis kilku z najbardziej kultowych serii gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

  Komputerowe gry od dawna cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kolejne wersje z utęsknieniem są wyczekiwane przez grających. Przez minione lata powstało wiele kultowych gier, jakie się doczekały licznych wznowień, a grają w nie zarówno starsi gracze jak i znacznie młodsze pokolenia.

  worms reloaded

  Autor: www.4taroty.pl
  Janusz Opryński
  Na przykład przygody uroczych robali, nazywanych Wormsami, zostały wymyślone już w 1994 roku i od samego początku cieszą się ogromną popularnością. Następną ich odsłoną, również niezwykle dobrze przyjętą przez grających jest worms reloaded, daje ona wiele nowych broni w porównaniu z częściami poprzednimi. Wśród wielbicieli strategii cały czas popularnością się cieszy kultowa już wow battlenet. Obecnie już w nią grają miliony ludzi z całego świata, łącznie z tym że organizowane są liczne międzynarodowe turnieje.
  Sama gra już w standardowej wersji daje bardzo dużo możliwości. Gracz będzie się wcielał w jedną z licznych postaci, którą będzie musiał później sukcesywnie rozbudowywać o kolejne poziomy. Standardowo tych poziomów będzie 60, ale są dostępne dodatki, jakie nie tylko rozszerzają same możliwości gry, ale też dają możliwość zdobywana następnych poziomów. Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm będzie to osiemdziesiąt (wybrałem world of warcraft cataclysm), a dodatkowo gracze otrzymują do wyboru kolejną klasę, to znaczy Death Knight.

  Jeszcze więcej poziomów ma do zaoferowania kolejny znany dodatek, którym jest wow lich king – zainstalowałem wow lich king. Tu będzie ich aż 85, a dodatkowo pojawiają się dwie nowe rasy goblinów i Worgenów, ale również dużym modyfikacjom uległ świat, w którym gra się toczy.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , , ,

  Comments are currently closed.