• Niemal niezauważalna rzecz, która może być przydatna w kilku sytuacjach. Jest niezbędna, kiedy się tego najmniej spodziewamy

  Wspaniale wykreować coś z tak naprawdę niczego. Absurd? Nieprawda. Z odpowiednim gadżetem mamy szansę zrobić znacznie więcej niż się wydaje. Pragniesz poznać przykłady? Karta przeżycia.

  To się ma szansę zdarzyć zazwyczaj, gdy nie wiemy kiedy określona rzecz stanie się niezbędna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest konieczny, a czasami wręcz niezbędny. Podobnie prawo jazdy, gdy jedziemy pojazdem i zatrzymuje nas policja. Karta kredytowa jest niezbędna, kiedy pragniemy pobrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która może się przydać wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Wielofunkcyjna karta przeżycia jest narzędziem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Każde z nich może posiadać odmienne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu trudno stwierdzić, na czym rzecz polega. Lub przynajmniej będziesz się domyślać, do czego dany otwór jest przeznaczony.

  nóż survivalowy

  Autor: Adam Meek
  Źródło: http://www.flickr.com

  Jest tu mnóstwo ciekawych opcji. Jedną z nich jest otwieracz do puszek. No tak, z puszką do piwa możesz sobie poradzić, ale tu zapewne chodzi o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a zawartość w nich jestbardziej niezbędna w niektórych sytuacjach. Podobnie klucz do śrub motylkowych, niby błaha rzecz, a jak często może się przydać.

  Nie czekaj! Zachęcamy – naciśnij (https://www.eccoholiday.com/p/grecja-zakynthos) w link i baw się dobrze. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie wiele interesujących artykułów.

  Zupełnym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania, na przykład na breloku dla kluczy, ale już klucz doniewielkich śrub ma szansę się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który umożliwia wyznaczenie kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Za mało? Jest również linijka i otwieracz do butelek, a gdy zabraknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można także skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

  To wszystko sprawia, ze ta niepozorna karta przeżycia ma na pewno mnóstwo zastosowań, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Prawdopodobnie i tak z koniecznych z tych opcji nie skorzystamy, ale nie może zmienić to faktu, że doskonale mieć przy sobie tą niewielką rzecz,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Doskonale mieć zawsze plan B na wypadek zaskakujących okoliczności, a ponadto z pewnością zasługuje na to miano : wyślij wiadomość.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , , ,

  Comments are currently closed.