• Muzyka na weselu: DJ czy raczej zespół muzyczny

  Niemało młodych par, które są w trakcie organizowania wesela, zastanawia się, czy wybrać zespół muzyczny grający na żywo, czy może lepiej zdecydować się na dj’a. Te dwie opcje posiadają swoje wady i zalety. Warto zatem przekonać się jakie!

  Dj na wesele niezaprzeczalnie powinien zaoferować nam zdecydowanie bardziej urozmaicony repertuar. Praktycznie każdy utwór, jaki sobie wymarzymy, może zostać odtworzony przez dj’a. Dodatkowo podczas przyjęcia uczestnicy sami mają szansę sugerować ulubione utwory, do których chcieliby tańczyć. Jeżeli więc zależy nam na bardzo dużym i różnorodnym repertuarze, dj na wesele jest o wiele lepszym rozwiązaniem (kliknij).

  Bez wątpienia dla wielu osób ważne są też ceny. W sytuacji dj’a wydamy zdecydowanie mniej za całonocne przyjęcie. Zwykle dj’em jest jeden człowiek, który dodatkowo nie gra na żadnym instrumencie, ani też nie śpiewa, dlatego też nawet bardzo popularny dj może nas kosztować znacznie mniej niż średniej jakości grupa muzyczna.

  Zabawa na sali weselnej

  Autor: EMILIE RHAUPP
  Źródło: http://www.flickr.com

  Niemało osób przygotowujących wesela, Brzeg nie mogłaby zdecydować się na przyjęcie bez muzyki na żywo. Bez wątpienia muzyka odgrywana przez profesjonalny zespół muzyczny posiada swój własny, oryginalny klimat i trudno się z tym nie zgodzić. Zespół muzyczny z całą pewnością zadowoli starsze osoby, które preferują wyłącznie ten rodzaj muzyki podczas przyjęcia. Dla nich udane wesele odbywa się wtedy, kiedy występuje grupa na żywo. W dużej mierze jest to racja, gdyż niektóry rodzaj muzyki, szczególnie muzyka biesiadna, brzmi znacznie lepiej, gdy jest wykonywana na żywo.

  Powinniśmy jednak wiedzieć, iż cena zamówienia grupy muzycznej będzie zdecydowanie wyższa niż koszt dj’a. Zwykle kapela muzyczna to minimalnie 3 osoby, z których każda z nich będzie musiał zostać opłacony. Ceny mogą więc być różne, zazwyczaj wahają się od 1500 do 5000 złotych.

  Zaprezentowana kwestia jest dla Ciebie praktyczna? W takiej sytuacji poznaj oprócz tego inne podobne artykuły i przeczytaj więcej wskazówek tutaj (http://operakameralna.pl/).

  Należy pamiętać jednak, że zespół z górnej półki może kosztować znacznie więcej. W tej sytuacji należy mieć na uwadze również fakt, iż najlepsze grupy muzyczne powinny być zarezerwowane znacznie wcześniej, niekiedy nawet rok czy dwa lata przed weselem.

  Okazuje się zatem, iż wybór pomiędzy zespołem muzycznym a dj’em jest dość trudny, a jednocześnie w dużej mierze zależy od naszych gustów muzycznych.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.