• Licea dla dorosłych – świetny sposób na to, żeby pogodzić naukę z pracą zawodową.

  liceum uzupełniające dla dorosłych

  Znana wszystkim dewiza głosi, iż człowiek uczy się przez całe życie. Każdego dnia gromadzimy nową wiedzę, kolejne doświadczenia. W trakcie pracy bądź zabawy rozwijamy swe kompetencje, wyciągamy wnioski z porażek i sukcesów.
  Czemu? Bo pragniemy lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy.

  liceum uzupełniające dla dorosłych
  Autor: Simon Cunningham
  Źródło: http://www.flickr.com
  książka
  Autor: Christopher Michel
  Źródło: http://www.flickr.com
  Przywołane na wstępie powiedzenie dowodzi jeszcze jednego – nigdy nie jest za poóźno, żeby coś zmienić. Zapewwne właśnie dlatego licea dla dorosłych we Wrocławiu mogą pochwalić się tak dużym zainteresowaniem. „Serce” Dolnego Śląska, podobnie jak wiele pozostałych polskich miejscowości, dysponuje nadzwyczaj bogatą „bazą” placówek oświatowych, które powstały z myślą o pełnoletnich słuchaczach. Profesjonalna kadra dba o wysoki poziom kształcenia swych podopiecznych. nauczyciele są praktykami, którzy potrafią świetnie przekazać zdobytą wiedzę oraz „zarażać” iinnych pasją. Wspierają uczniów, motywują do pracy. Sami także biorą udział w różnorakich konferencjach licea dla dorosłych we Wrocławiu po to, by stale się doskonalić.

  Warto zauważyć, że osoby, które ukończyły zasadniczą szkołę zawodową którzy pragną dalej się kształcić (zdać maturę i pójść na wyższe studia) mogą wybrać liceum uzupełniające dla dorosłych. Nauka w tego typu placówce trwa tylko cztery semestry i z reguły przebiega w trybie zaocznym lub wieczorowym.

  Categories: Odkrycia i badania naukowe

  Tagi: , , ,

  Comments are currently closed.