• Szkolenia językowe prowadzone dla obcokrajowców

Nie tak dawno setki tysięcy Polaków wyjeżdżały na Zachód poszukując dobrze płatnej pracy. Konieczne było opanowanie obcego języka. Dziś do nas każdego roku napływają setki obcokrajowców szukających nad Wisłą godniejszego życia.
    Napływ obywateli do Polski ma swój początek na pewno we wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej.

język polski dla obcokrajowców warszawa

Autor: www.audio-luci-store.it
    To w znaczny sposób pootwierało nasze granice, lecz również otwarło dla nas granice innych krajów. Poprzez to powstają liczne wielokulturowe społeczeństwa, jakie muszą nauczyć się funkcjonować razem. Jest to jednakże niemożliwe bez komunikowania się w tym samym języku. Dlatego jeśli jedziemy się za granicę jesteśmy zmuszeni dobrze poznać język tamtejszych mieszkańców. To samo dotyczy osób, jakie przybywają do nas. Dlatego planowane są w wielu miastach w całym kraju kursy, jakie mają uczyć polskiego ludność napływową. Jeżeli chodzi o język polski dla obcokrajowców Warszawa, ponieważ to niewątpliwie największe polskie miasto, dodatkowo siedziba wielkiej liczby firm, organizuje ich całą masę. Z reguły osoby przyjeżdżające do naszego kraju decydują się na duże miasta, a Warszawa z pewnością należy do tych najczęściej wybieranych.
    język polski dla obcokrajowców warszawa

Autor: Masashi Yanagiya
    Nauka dla nas jest czymś kompletnie naturalnym, przecież słyszymy go od najmłodszych lat, jesteśmy z nim oswojeni. Jednakże dla obcokrajowców, zwłaszcza tych spoza grupy słowiańskiej nasz język jest bardzo ciężki do opanowania. Najwięcej problemów sprawia im wymowa oraz odmiana. Naukowcy plasują polski w grupie bodajże pięciu najtrudniejszych języków na świecie. Dlatego jego nauka zajmuje obcokrajowcom tak wiele czasu- przekieruj do źródła.

Jeżeli rozchodzi się o każdy kurs polskiego Warszawa oferuje zajęcia w mniej albo bardziej zaawansowanych grupach, kurs intensywny lub poprowadzony normalnym torem, zajęcia indywidualnie albo w grupach.