• Książki to najprawdziwsza radość. Skoro jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, być może należy odkryć jaką maja wartość

  Przyjemności jest wielejedno jest jednak pewnekażdy z nas dąży do tego, żeby było ich najwięcejTo co może być uznane za najlepsze na świecie to właśnie te najdrobniejsze, małe przyjemności? Trudno na to odpowiedzieć, choć na pewno nie warto myśleć nad tym zbyt długo jeśli lubisz jeść, to z pewnością robisz to ponieważ lubisz delektować się smakiem? To doświadczasz przyjemności. Lubisz słuchać muzyki bo to sprawia ci przyjemność.

  księgarnia

  Autor: morebyless
  Źródło: http://www.flickr.com

  Tak jest również w przypadku wielu innych kwestii. Wielu ludzi odnajduje przyjemność w czytaniu książek nawet jeśli inni nie widzą w tym nic przyjemnego. Czytanie książek to po prostu chwila relaksu, kilka chwil, żeby odpłynąć i znaleźć się w innym świecieKtoś kiedyś pięknie o tym powiedział, że czytając nową książkę to jakbyś otwierali wrota do innego świata. Jeśli lubimy poznawać inne światy, i sprawia nam przyjemność przenoszenie się w wyobraźni do innych światów to jak najbardziej czytanie książek przybliży nas do takiego świata- sam.

  Wystarczy dać sobie chwilę na taki relaks, wymaga to od nas jedynie znalezienia odpowiedniej chwili na czytanie. Większość ludzi robi to wieczorem, po przyjściu z pracy lub przed snem. Duża liczba osób czyta rano tuz przed pójściem do pracywszystko zależy od tego za jakich ludzi się postrzegamy, w jaki sposób radzimy sobie z obowiązkami i innymi powinnościami. Dobrą porą na czytanie jest wieczórlecz należy pamiętać że czytanie tuż przed snem może szybko nas pogrążyć we śnie

  Po przyjściu z pracy zjedzmy obiad, zaparzmy dobra kawę i herbatę i zanurzmy się w literacką wizję jakiegoś autora.Książki zresztą są dobre na wszystko: dzięki niej zabijamy nudę,zyskujemy nowa wiedzę oraz możemy znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania- zobacz stronę. Wiadomo, że jak książka to raczej papier, ale nie demonizujmy książek elektronicznych.

  Regał z książkami

  Autor: Sarah Sammis
  Źródło: http://www.flickr.com

  Czytajmy jak nam pasuje. Wiele osób robi tak, że ma w domu spora bibliotekęale gdy jedzie na wakacje kuba wyjazd cena zabiera czytnik do czytania e-booków. To bardzo racjonalne podejście, w e-booku zmieścimy wiele książek, których raczej naraz nie zmieścilibyśmy do walizkiNo właśnie, rzecz niewykonalna, a na pewno nieracjonalna.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.