• Jakiego rodzaju prezenty na święta powinniśmy wybrać? Czy gry planszowe to dobry wybór?

  osadnicy z catanu

  Zbliżają się święta, a razem z nimi trzeba pomyśleć o nabyciu prezentów. Wybór jest duży, lecz zawsze jest z tym trudność, bo przecież nie myślimy na co dzień, jaki prezent byłby najlepszy.

  Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż każdego roku jest to problematyczne, no chyba, iż obdarowywany ma specyficzne zainteresowanie, tak więc łatwo coś mu zakupić w jego stylu.

  Jeżeli masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na omawiany temat, to skorzystaj z tego i wejdź na umieszczony poniżej odnośnik i przeczytaj szczegóły (http://koloryjogi.pl/spiralna-joga/).

  W innych przypadkach nie jest tak łatwo, lecz całe szczęście jest metoda, ażeby zakupić coś ciekawego i intrygującego.

  Takie są planszówki, jakie na nowo stały się popularne oraz chętnie nabywane. Tego typu grą są z pewnością Osadnicy z Catanu, czyli bardzo popularna na całym świecie gra, w jaką z chęcią grają całe rodziny. Gracze wcielają się w mieszkańców na wyspie Catan, każdy zaś posiada swoją kolonię, której przewodzi. Rozbudowuje ją, tworzy nowe drogi i miasta.

  zajęcia szkolne
  Autor: COD Newsroom
  Źródło: http://www.flickr.com
  Każdy z kolonii ponadto zbiera dostępne dobra naturalne, dzięki nim można tworzyć większe osiedla. Inna interesująca gra to Wsiąść do pociągu. Gracze zbierają karty, na których są wagony. Stosują je, aby stawiać dworce, tworzyć tunele jak również wsiadać na promy. To prosta, interesująca gra, błyskawicznie jesteśmy w stanie się nauczyć w nią grać. To idealna zabawa dla każdego członka rodziny.
  osadnicy z catanu
  Autor: Monika Dąbrowska
  Źródło: Monika Dąbrowska
  Ostatnia interesująca gra to Cywilizacja poprzez wieki, która odnosi się do legendarnej gry komputerowej Sid Meier’s Civilization.

  Z pewnością polubią ją zwolennicy dobrych, strategicznych rozgrywek, ponieważ w sumie to gra jedna z lepszych w tym obszarze. Jak widać takie gry to doskonały pomysł, kiedy szukamy idealnego, ciekawego oraz niebanalnego świątecznego prezentu.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.