• Dragon Ball – manga, serial animowany i szereg gier video, które łączą kolejne pokolenia.

  Katowice

  Pomimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje pasjonatów japońskich seriali animowanych.

  Jedną z najlepiej rozpoznawalnych produkcji tego typu jest bezsprzecznie Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu była manga autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem inspiracji dla tego sławnego mangaki była natomiast chińska powieść pod tytułem „Wędrówka na Zachód”.
  Chociaż od światowej premiery pierwszego cyklu anime upłynęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona wielkim uznaniem wśród młodszych i starszych wielbicieli tego gatunku. Losy Son Goku, Bulmy i Kuririna fascynują kolejne pokolenia widzów, a wiele firm stara się zareagować na zainteresowanie Dragon Ball, produkując gadżety z bohaterami anime – dragon ball ps3.
  Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się również gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ulubionych bohaterów i rozgrywanie pasjonujących pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2.

  Jeżeli tego rodzaju problematyka jest dla Ciebie niebagatelna, to koniecznie zerknij na serwis (http://www.alternatywa.info.pl/wideofilmowanie-krakow/), który bez wątpienia także przykuje Twój wzrok!

  Chociaż produkcja ma już sześć lat, nadal zaskakuje graczy dobrą grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.

  Katowice
  Źródło: http://pixabay.com
  Dragon Ball: Raging Blast 2 to wzorcowa bijatyka, w której walki uzupełniane są wątkami fabuły serialu. Gracz ma do wyboru aż dziewięćdziesiąt wojowników, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.

  Bijatyki to pozycje, w których najlepiej operuje się kontrolerami. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie sterowniki – przeczytaj tutaj. Driver PC możemy bez problemu ściągnąć z Internetu.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Zainteresowania i czas wolny

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.