• Do czego młodzi ludzie używają komputerów, dlaczego dorośli powinni to kontrolować.

obrazy

Z komputerów i laptopów zaczynają korzystać coraz młodsze dzieci, najczęściej oczywiście do grania w najróżniejsze gry. Niektórzy z rodziców będą pozwalać dzieciom w zasadzie na wszystko, inni będą do sprawy podchodzić bardziej rygorystycznie i jednak kontrolują to, czym się zajmują ich pociechy.

polska
    Autor: Vladimir Yaitskiy
    Źródło: http://www.flickr.com

obrazy
    Autor: Panasonic Polska sp. z o.o.
    A że przeważnie będą one grać, to należy wiedzieć, jakie gry posiadają na swoich komputerach. W to, że nastolatki będą układać karty pasjans raczej trudno będzie uwierzyć, przeważnie będą to jednak całkowicie inne produkcje. Bardzo popularne wśród młodych ludzi, szczególnie wśród chłopaków, są różnego rodzaju strzelanki i wyścigi. Ale też często sięgają po rozmaite strategie, na przykład dużą popularnością cieszy się druga odsłona ekonomicznej strategii czyli hotel giant 2-hotel giant 2.
    W ostatnim czasie coraz częściej gra się w gry internetowe, po prostu się łącząc z serwerem, na jakim taka gra jest zainstalowana.

Masz ochotę zwiększyć swoją wiedzę i przeczytać kolejne artykuły na podobny temat? To fantastycznie – najedź więc na łącze do źródła (https://www.menua.pl/Noze,c,700) i przejdź do intrygującej strony.

Daje to możliwość grania z ludźmi z całego świata, a poza tym nie będzie wymagać płacenia na początku, bo gry są z reguły darmowe. Jednak przeważnie mają one opcję zakupu różnego rodzaju przedmiotów czy wirtualnej waluty, i młode osoby chętnie z tego zaczynają korzystać. Aby mieć na tym kontrolę, to ciekawą opcją może być karta prepaid, na jaką przeleje się określone pieniądze i gracz będzie mógł sam nimi dysponować według potrzeb.

Jeżeli gry się w pewnym momencie zaczną nudzić, to sporo osób zaczyna słuchać na komputerze dobrej muzyki, w takiej sytuacji bardzo może się przydać jakiś pewny program do odtwarzania, na przykład itunes 10.

Categories: Co dzieje się w świecie mediów, Dźwięki ważne dla nas wszystkich, Gdzie spędzić swój wolny czas, gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Polecane atrakcje, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Świat sztuki, Szósty zmysł, Zainteresowania i czas wolny

Tagi: , , , ,

Comments are currently closed.