• Czemu należy karmić koty i psy porządnymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

  Wielu ludzi trzymając w domu kota lub psa będzie go karmić tym, co zostanie po jakiś posiłkach. Lecz nie będzie to dobre rozwiązanie i w dłuższym okresie czasu może spowodować kłopoty ze zdrowiem naszego zwierzaka.

  purina one

  Autor: Federation European Cyclists’
  Źródło: http://www.flickr.com
  Typowe posiłki zawierają sporo rozmaitych przypraw, pojawiają się także barwniki i konserwanty, co niestety pożądane nie będzie dla futrzastych przyjaciół. Dlatego też jeżeli będzie się chciało mieć w domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich futrzane repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich odpowiednie żywienie. Bardzo dobre będą tu odpowiednie karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina. Ma ona w ofercie linie produktowe dla zwierząt w każdym wieku, dla przykładu psy (zobacz ofertę na sklep hunter transporter dla psa do auta) będą się niesamowicie zajadać karmami z serii pro plan purina – pro plan purina.

  Karmy dla psów i kotów mają wiele zalet, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Przede wszystkim posiadają one dobrze zestawione składniki, wybrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Na przykład seria purina cat chow jest dostępna w wersji dla młodych, rosnących kotków, zwierząt dorosłych oraz seniorów. Każdy rodzaj karmy jest dostosowany ze względu na konkretne potrzeby zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania energetycznego.

  Dane serie tego producenta będą się od siebie nieco różnić, choć wszystkie trzymają jakościowe normy. Na przykład purina one (repliki) ma w swoim składzie nowoczesną formułę Actilea, która w znaczący sposób będzie wspomagała układ odpornościowy zwierząt.

  Categories: Bez kategorii

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.