• Co to są okładki disccover, z jakiego materiału są wytwarzane oraz kto je w ogóle kupuje?

  Obecnie niemało ludzi zna język brytyjski na tyle, aby znajdować w nim pewne tak zwane chochliki. Przy tego typu zabawie należałoby wszakże niezwykle uważać, ponieważ dialekt Shakespeare’a, podobnie jak nasz ojczysty, pełny jest różnorodnych gier werbalnych.
  Dobrym przykładem jest nazwa producenta okładek na płyty winylowe, jaka jest zwyczajnym łączem angielskich słów disc (płyta) oraz cover (okładka), a równocześnie brzmi wyjątkowo podobnie jak inne słowo z tego języka, czyli discover (odkryć/poznać).

  W tym jednak razie również to drugie, przypadkowe niejako tłumaczenie jest w najwyższym stopniu trafne. Dlaczego? Gdyż dla prawdziwego melomana podziwianie dźwięków zapisanych w formacie mp3 to istne świętokradztwo. Dziś ponownie poznaje się czar płyt winylowych, gdyż to one dają możliwość prawdziwego rozkoszowania się dźwiękami. Należy wszakże mieć w pamięci, żeby przechowywać je w takowym etui jak okładki disccover, ponieważ nie okazują się być to typowe znane nam od kilkudziesięciu lat okładki na płyty, a przygotowane poprzez specjalistów z dziedziny muzyki i chemii opakowania, których skład powstał po to, ażeby prawidłowo uszczelnić płytę przed jakiegoś wariantu popsuciem.
  fabryki w Bełchatowie

  Autor: Kamil Porembiński
  Źródło: http://www.flickr.com
  Są one wytwarzane na indywidualne zamówienie specjalistycznej firmy, która do ich wytwarzania bierze pod baczność wskazówki własnych nabywców – specjalistycznych melomanów.

  Należałoby więc powiedzieć, iż okładki disccover to idealna osłona płyty przed brudem, wodą lub promieniami UVA i UVB.

  Jeżeli niniejszy wpis Cię interesuje, to kliknij ten link – odnajdziesz tam użyteczny serwis (https://osadaempatia.pl/leczenie-alkoholizmu/), który na pewno uznasz za ciekawy.

  Zastosowany jest również specjalny załącznik poślizgowy, jaki ułatwia przebieg wsuwania okładki na przeznaczony do jej magazynowania regalik.

  Categories: gry i e-sporty, Kultura i rozrywka na co dzień, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego

  Tagi: , , , ,

  Comments are currently closed.