• Co nam daje własne konto na serwisach typu Lubimy Czytać?

  półka z książkami

  W dobie internetu powstaje wiele rozmaitego typu serwisów społecznościowych. Prócz powszechnie znanych, ogólnych portali jest też niemało takich, które są tworzone dla osób z konkretnymi zainteresowaniami, dla osób które kochają kucharzyć, dla modelarzy, sportsmenów itd.. W tym artykule chciałabym wam nieco przybliżyć portale tematyczne dla osób kochających czytać.

  przeglądanie książki
  Autor: foam
  Źródło: http://www.flickr.com
  Co nam przynosi założenie konta w takim portalu? Jakie to może przynieść zyski? O tym wszystkim w tym tekście.

  Zainteresował Cię nasz post? Więc najedź na link do serwisu park trampolin leszno i ciesz się innymi tekstami. W razie jakichkolwiek wątpliwości – odezwij się do nas.

  Po pierwsze portale tego rodzaju dają nam możność kontaktu z innymi molami książkowymi z całej Polski (a czasem ze świata). Możemy wymieniać się wiadomościami, poglądami, recenzjami a nawet samymi lekturami. Wystarczy dodać interesującego nas mola do kręgu przyjaciół, i już możemy wysłać wiadomość. Mamy też możliwość obserwacji interesujących nas czytelników.

  Czy prezentowany materiał Cię zaciekawił? W takim przypadku zobacz inny oryginalny serwis (http://dominikkania.pl/oferta/), który też zawiera interesujące materiały.

  Zobaczymy wówczas co teraz czytają czy jaką publikację chcieliby przejrzeć.

  Na swoim koncie mamy możliwość tworzyć własne półki, dla przykładu z tytułami publikacji do przeczytania czy już przeczytanych. Przeczytaną książkę oceniamy właściwą liczbą gwiazdek (w zależności czy się nam ona podobała czy nie spodobała). Można także dołączyć własną opinię na temat przeczytanej książki widzialną dla wszystkich użytkowników albo też prywatną adnotację.

  Nie będziemy już mieć problemu wchodząc do księgarni bądź biblioteki z przypomnieniem sobie co też w ostatnim czasie chcieliśmy przejrzeć, bowiem wszystkie tytuły znajdują się na właściwych wirtualnych półkach. Kapitalną możliwością jest też możliwość dodawania cytatów, przechowywania ich na swoim koncie a także opcja dodawania pojedynczych pisarzy do kręgu ukochanych. Każda z książek posiada oficjalną recenzję w portalu którą można przeczytać nim wybierzemy się do księgarni albo książnicy. W portalach tego rodzaju zamieszczanych jest również wiele interesujących artykułów tematycznych jak też rozmów z literatami. Jeżeli zaś sami jesteśmy początkującymi pisarzami możemy spróbować swoich mocy w dość licznych konkursach literackich publikowanych w tego typu miejscach.

  Tak więc jeśli jesteś autentycznym książkowym molem nie czekaj, dołącz do kręgu czytelników z całej Polski.

  Categories: gry i e-sporty, Publikacje warte uwagi i warte czasu, Randkowanie jest dla każdego, Seans dla każdego, Zainteresowania i czas wolny

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.